RN731ETTP15R2F50
MFR.Part #
RN731ETTP15R2F50
JLCPCB Part #
C4167377
Description
-55℃~+155℃ 15.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS