RN731ETTP1561B50
MFR.Part #
RN731ETTP1561B50
JLCPCB Part #
C3993894
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS