RN731ETTP1542B50
MFR.Part #
RN731ETTP1542B50
JLCPCB Part #
C4338273
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS