RN731ETTP1521C50
MFR.Part #
RN731ETTP1521C50
JLCPCB Part #
C3983774
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS