RN731ETTP1502C50
MFR.Part #
RN731ETTP1502C50
JLCPCB Part #
C4331484
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS