RN731ETTP1470B50
MFR.Part #
RN731ETTP1470B50
JLCPCB Part #
C4055298
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS