RN731ETTP1432D25
MFR.Part #
RN731ETTP1432D25
JLCPCB Part #
C4158792
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS