RN731ETTP1430F50
MFR.Part #
RN731ETTP1430F50
JLCPCB Part #
C3970381
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS