RN731ETTP1422F25
MFR.Part #
RN731ETTP1422F25
JLCPCB Part #
C4250427
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS