RN731ETTP1421C25
MFR.Part #
RN731ETTP1421C25
JLCPCB Part #
C4036831
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS