RN731ETTP1420B50
MFR.Part #
RN731ETTP1420B50
JLCPCB Part #
C4210572
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS