RN731ETTP1351B50
MFR.Part #
RN731ETTP1351B50
JLCPCB Part #
C4080038
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS