RN731ETTP12R7F50
MFR.Part #
RN731ETTP12R7F50
JLCPCB Part #
C3976849
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS