RN731ETTP1272C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP1272C50
JLCPCB Part #
C4029987
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS