RN731ETTP1260B25
MFR.Part #
RN731ETTP1260B25
JLCPCB Part #
C4349137
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS