RN731ETTP1232B25
MFR.Part #
RN731ETTP1232B25
JLCPCB Part #
C4118856
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS