RN731ETTP1202B50
MFR.Part #
RN731ETTP1202B50
JLCPCB Part #
C4189517
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS