RN731ETTP1170D25
MFR.Part #
RN731ETTP1170D25
JLCPCB Part #
C4211989
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS