RN731ETTP1141C50
MFR.Part #
RN731ETTP1141C50
JLCPCB Part #
C4169249
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS