RN731ETTP1110C50
MFR.Part #
RN731ETTP1110C50
JLCPCB Part #
C4082994
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS