RN731ETTP1101F50
MFR.Part #
RN731ETTP1101F50
JLCPCB Part #
C4169160
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS