RN731ETTP1101D50
MFR.Part #
RN731ETTP1101D50
JLCPCB Part #
C4065523
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS