RN731ETTP1090F50
MFR.Part #
RN731ETTP1090F50
JLCPCB Part #
C7057177
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS