RN731ETTP1041F50
MFR.Part #
RN731ETTP1041F50
JLCPCB Part #
C4258672
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS