RK73HW3ATTE2R00F
MFR.Part #
RK73HW3ATTE2R00F
JLCPCB Part #
C830427
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS