RK73H3ATTE51R0D
MFR.Part #
RK73H3ATTE51R0D
JLCPCB Part #
C2583117
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS