RK73H3ATTE1692D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1692D
JLCPCB Part #
C6186347
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS