RK73H2ETTD6653F
MFR.Part #
RK73H2ETTD6653F
JLCPCB Part #
C2577007
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS