RK73H2ETTD5903F
MFR.Part #
RK73H2ETTD5903F
JLCPCB Part #
C4348985
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS