RK73H2ETTD5601F
MFR.Part #
RK73H2ETTD5601F
JLCPCB Part #
C2577018
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS