RK73H2ETTD5490F
MFR.Part #
RK73H2ETTD5490F
JLCPCB Part #
C2576601
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS