RK73H2ETTD4701F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4701F
JLCPCB Part #
C516158
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS