RK73H2ETTD3402F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3402F
JLCPCB Part #
C2576409
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS