RK73H2ETTD3303F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3303F
JLCPCB Part #
C4251798
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS