RK73H2ETTD3301F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3301F
JLCPCB Part #
C516157
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS