RK73H2ETTD3244F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3244F
JLCPCB Part #
C4052848
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS