RK73H2ETTD2101F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2101F
JLCPCB Part #
C2577212
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS