RK73H2ETTD1R65F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1R65F
JLCPCB Part #
C2576826
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS