RK73H2ETTD1R00F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1R00F
JLCPCB Part #
C516151
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS