RK73H2ETTD1784F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1784F
JLCPCB Part #
C4163180
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS