RK73H2ETTD1603F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1603F
JLCPCB Part #
C2577296
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS