RK73H2ETTD1581F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1581F
JLCPCB Part #
C4104309
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS