RK73H2ERTTD8872F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8872F
JLCPCB Part #
C6396766
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS