RK73H2ERTTD8251D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8251D
JLCPCB Part #
C6186271
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS