RK73H2ERTTD8060F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8060F
JLCPCB Part #
C5874721
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS