RK73H2ERTTD7683F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD7683F
JLCPCB Part #
C6649704
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS