RK73H2ERTTD75R0F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD75R0F
JLCPCB Part #
C6186268
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS