RK73H2ERTTD7320D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD7320D
JLCPCB Part #
C6186266
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS