RK73H2ERTTD6491F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6491F
JLCPCB Part #
C6186257
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS