RK73H2ERTTD6200D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6200D
JLCPCB Part #
C5852020
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS